Fõoldal

Állás (hagyományos) (54)

További keresések>>

TOP keresések

1.

kútfúrás

2.

betanított

3.

biztonsági ajtó

4.

baltagép

5.

munka

6.

szent istván körút

7.

hevederzár

8.

fűtéskorszerűsítés

9.

vadháló

10.

izometriás

Hirdetések

Előre sorolás

Beküldés moderálásra, szabálysértő hirdetés bejelentése

A”kategóriás summer pack originál Angol bála most akciós áron, közvetlenül az importőrtől. Figyelem megérkezett friss gyűjtésből a Tavaszi-Nyári kollekció. Megvásárolhatóak origináltan, bontatlanul és osztályozva válogatottan. Díjmentes házhoz szállítás! Hetente friss árukészlet! Kiváló minőség, széles választék! Az országban garantáltan a legjobb minőséget és a legalacsonyabb árakat kínáljuk, minőségi garanciával.Hívjon bátran!06307819494

Kategória:Ruházat - Cipõ

Feladó: Bálagold

Megye: Budapest

Telefon: 06307819494

 Üzenet küldése a hirdetőnek >>

Honlap: www.balagold.hu

Minőségi angol használt ruha

Hirdetés azonosító: 7563755

Feladva: 2017.03.28- 17:35

Lejár: 2017-04-18

Melegágyi fólia méretre gyártása uv-stabil, klímafunkciós, harmat csepegés gátló bevonatú, fagyálló, szöveterősítéses, víztiszta, lágy PVC-lemezből. 8 év garanciával.

Kategória:Egyéb apró

Feladó: Låszlo Kövecses

Város: Budapest

Megye: Pest

Telefon: 706353994

Hirdetés azonosító: 7563738

Feladva: 2017.03.28- 16:47

Lejár: 2017-04-04

Nagy létszámú kőműves brigád, kőműves munkát vállal. Házépítést, felújítást. Akár azonnali kezdéssel. Kövecses László: 70/6353-994

Kategória:Szolgáltatás

Cím: Szekszård

Hirdetés azonosító: 7563737

Feladva: 2017.03.28- 16:45

virágos adventi gyertya

Feladó: Magyari Flóra

Honlap: http://www.gyertyasziget.eu/

Hirdetés azonosító: 7563642

Feladva: 2017.03.28- 15:39

Lejár: 2018-03-28

NE HALOGASSA! Az idő szalad! Legyen túl ezen a kötelezettségen!
Taxi vezetői igazolvánnyal rendelkezőknek 2017. évben kötelező továbbképző tanfolyamot kell elvégezniük.
A FUVINFO Iroda Kft. szervezésében tanfolyam 2017. április 20.-án indul.
Bővebb felvilágosítás a 70/545-6313 telefonszámon, vagy látogasson el honlapunkra:
www.fuvinfoiroda.hu

Kategória:Oktatás - Képzés

Feladó: Fuvinfo Iroda Kft.

Telefon: 0612610078

Kötelező taxi vezetői továbbképzés

Hirdetés azonosító: 7563601

Feladva: 2017.03.28- 14:46

Hosszúhetény

5.000.000 Ft

Hosszúhetényben, az Illés dűlőben 6000 nm területű zártkert eladó.(Hrsz 2781) A telken 2 szoba+konyhás épület van+melléképületek. Eladók gépek, szerszámok, borászati és disznóvágási eszközök, valamint az épület teljes berendezése.(Bútor, hűtő, tv stb.) Víz van (fúrt kút) villanyszerelés folyamatban. Kicsit alku képes.

Kategória:Ingatlan - Ház - Lakás

Feladó: Hudacsek László

Város: Hosszúhetény

Cím: Illés dűlő

Telefon: +36209249050

Hirdetés azonosító: 7563597

Feladva: 2017.03.28- 14:43

Egyre több az anyagi helyzetével elégedetlen fiatal! A harmadik ikszbe lépve már senki nem engedheti meg azt a luxust, hogy ne törődjön saját és családja jövőjével. Legkésőbb harmincas évei során mindenkinek szembesülnie kell azzal, hogy felelősséggel tartozik saját és esetleges családja jövőjéért, ha tetszik ha nem. Éppen ezért 30-as éveiben kell alaposan megterveznie a jövőjét pénzügyei szempontból is. Nem kifogás, hogy a jövőt senki nem látja előre, hiszen ha van egy terve, még egy bizonytalanságból eredő esetleges akadályokat is sokkal jobban fogja venni. A most negyvenes éveiben járó szendvicsgeneráció 15-20 év múlva szorult helyzetbe kerülhet, hiszen amellett, hogy a gyermekeit támogatja majd, valószínűleg részben a szüleiről is gondoskodnia kell. Ön mikor tervezi, hogy megtegye a szükséges lépéseket ahhoz, hogy emberi életet éljen nyugdíjas korában? Felajánlom az elégedetlen fiataloknak egy zseniális lehetőséget, mert sokszor még családalapítás előtt vannak, még van idejük pár év kemény munkájával, hosszú ideig élvezni a boldog életet. Ha nem lépnek időben, akkor sajnos nagy az esélye, hogy sokan egyre lentebb fognak csúszni az életben, és ez a társadalomra is súlyos kihatása lesz! Ha valaki saját magán nem akar segíteni, akkor mi sem tudunk segíteni, de ha hajlandó megismerni új lehetőségeket, akkor minden segítséget meg tudunk adni annak érdekében, hogy a családjuknak sokkal jobb életszínvonalat biztosítsanak Jelentkezzen önéletrajzzal és motivációs levéllel: rozsabusiness@gmail.com

Kategória:Állás - Munka (távmunka)

Feladó: Rózsa László

Város: Magyarország

Megye: Európa

Egyre több az anyagi helyzetével elégedetlen fiatal!

Hirdetés azonosító: 7563590

Feladva: 2017.03.28- 14:35

Építőipari cégünk műszaki előkészítőt keres pécsi irodánkba.
jelentkezés: fényképes önéletrajzzal az info@vivapalazzo.hu e-mail címen.
Feladatok:
 Költségvetés-árajánlat készítése
 Pályázati anyagok és elnyert munkák műszaki előkészítése
 Bekerülési költség meghatározása
 Mennyiségi számítások
 Műszaki tartalom meghatározása
 Műszaki alternatívák és észrevételek kidolgozása
 Kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítókkal
 Tervek, költségvetések, műszaki paraméterek alapján alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, alvállalkozók felkutatása
 Generálkivitelezői, alvállalkozói szerződések előkészítése

Elvárások:
 Szakirányú középfokú végzettség
 MS Office programok kiváló ismerete – Excel kiemelten
 Önálló és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
 Terhelhetőség, rugalmasság, precizitás

Előnyt jelent:
 Költségvetés-készítő programok ismerete
 Szakmai tapasztalat
 Felsőfokú szakmai végzettség (építész- vagy építőmérnök)

Kategória:Állás (hagyományos)

Feladó: VivaPalazzo Zrt

Város: Siklós

Cím: Szentkút u. 34.

Telefon: +3672510327

Honlap: www.vivapalazzo.hu

Hirdetés azonosító: 7563578

Feladva: 2017.03.28- 14:09

Eladó 2001-es Suzuki Swift jó állapotban 2.tulajdonostól.
2év műszakival (2019.04.15)
Új gumikkal,új aksival,új olajcsere,vezérlő csere, klíma, légzsák,szervó,elektromos ablakok.
Érdemes megnézni.Irány ár: 350.000ft (minimálisan alkuképes) Érdeklődni a megadott telefonszámon.06-30-3642734.
Lakatos János

Kategória:Autó - Motor - Jármű

Feladó: Lakatos János

Megye: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Eladó Suzuki Swift!!!

Hirdetés azonosító: 7563518

Feladva: 2017.03.28- 13:01

Lejár: 2017-05-28

Több millió elégedett vevő!
Már 3 nap alatt érzed a hatását.
Természetes összetevők!

Kategória:Egészség - Szépség

Feladó: Erzsebet

Megye: Belföld

Honlap: http://abrts.pro/?target=-4AAIyBgIFCgAAA AAAAAAAAATIIE2vAA&ap=6520

Hatékony gombaölő!

Hirdetés azonosító: 7563349

Feladva: 2017.03.28- 09:39

Lejár: 2017-04-25

  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9    Következő >   Vége >>

Főoldal  | Hirdetés feladás | 899

További hirdetések a központi rendszerből  |  Összes hirdetés az oldalról

 Adatvédelmi nyilatkozat  |  Lájkoljon és nyerjen

Ez az oldal a MultiApro.com csoport aloldala © 2017 www.multiapro.com Powered by MultiApro.com

Saját apróhirdető rendszer, saját honlap ingyen, egyszerűen, percek alatt. Adj el bármit, szerezz új vevőket